Μακεδόνες
21/01/2018 • 00:40

Στους 34 η Χολστ, 3-1 οι Μακεδόνες

«Ζεστό» για μια ακόμη αγωνιστική ήταν το δεξί χέρι της Κιέρα Χολστ η οποία με 34 δικούς της πόντους, οδήγησε τους Μακεδόνες σε εντός έδρας νίκη με 3-1 σετ (20-25, 25-17, 25-15, 25-17) επί της αξιόμαχης Κορίνθου.

Οι παίκτες του Ηρακλή Χαλκίδας
21/01/2018 • 00:27

Χαλκίδα για 4άδα, στην …εντατική η Παναχαϊκή

Με 13 πόντους από μπλοκ και με MVP τον Τζίμι Χαραλαμπίδη ο Ηρακλής Χαλκίδας πέρασε με 3-0 σετ (25-20, 25-23, 25-21) το εμπόδιο της Παναχαϊκής σπρώχνοντας ακόμη περισσότερο την ομάδα το Ρουμελιώτη στην Α2.

Οι παίκτες του Ηρακλή
21/01/2018 • 00:20

Τρίποντη «ροπαλιά» του Ηρακλή στον ΠΑΟ

Μια ακόμη νίκη στο κυνήγι της θέσης στην τετράδα πέτυχε ο Ηρακλής. Ο «γηραιός» έχοντας για μια ακόμη αγωνιστική τον κόσμο στο πλευρό του, νίκησε τον Παναθηναϊκό με 3-1 σετ.

Οι παίκτριες του ΑΟ Θήρας
21/01/2018 • 00:11

Έβαλε δύσκολα ο Αίας στον ΑΟ Θήρας

Έναν ακόμη βαθμό άφησε στο γήπεδό του ο ΑΟ Θήρας με τον Αίαντα Ευόσμου να του βάζει …δύσκολα σε αγώνα θρίλερ που διεξήχθη στο κλειστό του ΔΑΠΠΟΣ στη Σαντορίνη.

Κηφισιά
20/01/2018 • 23:47
Χαλκίδα
20/01/2018 • 23:45

Πρόταση γάμου στην άμμο από τον Κουτουλέα.
20/01/2018 • 23:03

Πρόταση γάμου στην άμμο από τον Κουτουλέα

"Yes I do" απάντησε η Καρολίνα στον αγαπημένο της, κόουτς του Beach volley, Βαγγέλη Κουτουλέα, ο οποίος κατά τη διάρκεια αγώνα σε τουρνουά που φιλοξενήθηκε στην αρένα του Μιχάλη Τριανταφυλλίδη, της πρότεινε να περάσουν μαζί το υπόλοιπο της ζωής τους.

Ο Αλέξανδρος Πολυχρονιάδης
20/01/2018 • 21:03
Νίκη Αιγινίου
20/01/2018 • 19:58

Βλέπει εξάδα το Αιγίνιο, 3-0 τον Εθνικό

Με μια ακόμη ώριμη και συγκροτημένη εμφάνιση, η Νίκη Αιγινίου συνέχισε τον ανηφορικό δρόμο της και μετά το δίποντο που πήρε την προηγούμενη εβδομάδα από τον Παναθηναϊκό, σημείωσε την 8η νίκη της στο πρωτάθλημα και πλέον θέτει σοβαρή υποψηφιότητα να είναι στην 6άδα.

Ολυμπιακός, βόλεϊ γυναικών
20/01/2018 • 19:39

Όρθιος και στην Θεσσαλονίκη ο Ολυμπιακός

Με συνταγή από τα …άκρα ο Ολυμπιακός νίκησε με 3-0 σετ (25-19, 25-15, 25-17) τον Άρη στη Θεσσαλονίκη και έκανε το 12Χ12 στο πρωτάθλημα της Volleyleague Γυναικών, χωρίς για ένα ακόμη παιχνίδι να χάσει σετ.

Ολυμπιακός, πανηγυρική
20/01/2018 • 19:20

Μπλοκ μπετόν και 3-0 ο Ολυμπιακός

Το 14ο τρίποντο σε ισάριθμους αγώνες πρόσθεσε στο βαθμολογικό του σακούλι ο Ολυμπιακός. Οι «ερυθρόλευκοι» με μπλοκ από …μπετόν νίκησαν άνετα με 3-0 σετ (25-16, 25-18, 25-11) τον Εθνικό Πειραιώς σε ματς που κράτησε 70 λεπτά και δεν αντέχει σε κριτική.